Kategorie
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Używamy ich między innymi do personalizacji reklam. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Artykuł

Baza hybrydowa – co trzeba o niej wiedzieć?
Porady

Baza hybrydowa – co trzeba o niej wiedzieć? 

Baza to produkt niezbędny podczas pracy przy manicurze hybrydowym. Do czego służy? Czym różnią się od siebie jej poszczególne odmiany? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w naszym wpisie!Co to jest baza hybrydowa?

Baza hybrydowa jest produktem, bez którego nie może obejść się żaden manicure. Nakłada się ją bezpośrednio po primerze po to, aby stylizacja była trwała i bezpieczna. Trzeba jednak wiedzieć, że gama baz dostępnych na rynku jest bardzo szeroka – każda z nich posiada nieco inne właściwości, dzięki czemu można wykorzystywać je do różnorodnych zadań.Bazy hybrydowe Indigo Nails

Aktualna oferta Indigo Nails obejmuje różne rodzaje baz hybrydowych. Ich różnorodność podyktowana jest dopasowaniem do płytki czy efektem końcowym, który pragniemy uzyskać. Nie zapominajmy również, że ile kobiet, tyle upodobań! Zatem wymieńmy i opiszmy pokrótce niektóre oferowane bazy Indigo – https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe/bazy-hybrydowe.

Protein Base

Baza o średnio gęstej konsystencji, w której składzie znajdują się proteiny z jojoba. Sprawdza się świetnie przy niewielkich przedłużeniach (od 3 do 5 mm) i nadbudowie idealnej krzywej C. Protein Base jest bardzo uniwersalna – można pracować z nią zarówno przy hybrydach, żelach, jak i lakierach klasycznych.

Mineral Base

Jest to produkt 3 w 1, więc może służyć jako baza, kolor oraz top jednocześnie. Zapewnia krycie na poziomie 75% i może służyć jako baza dla pasteli, nudziaków, babyboomera, ombre oraz szybkich zdobień. Baza mineralna Indigo dostępna jest w wielu odcieniach.

Liquid Base

Baza wykorzystywana do bardzo cienkich stylizacji. Dzięki gęstej formule nakłada się ją bardzo łatwo, a produkt posiada właściwości samopoziomujące.

Cover Base Very Cool

Produkt będący połączeniem bazy i koloru, która zapewnia krycie na poziomie aż 95%. Można ją używać samodzielnie oraz jako podstawę do zdobień takich jak babyboomer.

Effect Base

Baza przeznaczona do pracy z pyłkami oraz kolorami z mniejszą ilością lepkiej warstwy po utwardzeniu.

Pedicure Base

Jak sama nazwa wskazuje, jest to produkt przeznaczony do stóp. Charakteryzuje się dużą elastycznością i mocą.

Teraz pozostaje jedynie wybrać bazę hybrydową, która spełni nasze oczekiwania i do dzieła! Więcej informacji o powyższych produktach znajdziesz na oficjalnej stronie Indigo Nails!

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii porady, w której między innymi podpowiadamy jak dbać o skórę dłoni oraz wyjaśniamy co to jest baza kauczukowa.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone znakiem *