Kategorie

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Artykuł

Kursy z makijażu permanentnego – poznaj szeroką ofertę Hanami Academy
Porady

Kursy z makijażu permanentnego – poznaj szeroką ofertę Hanami Academy 

Hanami Academy to certyfikowana placówka, która zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu makijażu permanentnego. To zespół ludzi, którzy zjedli na tym temacie zęby i chętnie przekażą zdobytą przez lata wiedzę i umiejętności dalej. Jeżeli pragniesz poznać świat kosmetologi i wiążesz z tym swoją ścieżkę zawodową, jesteś we właściwym miejscu. Nie ważne, na jakim poziomie się znajdujesz – naszą ofertę kierujemy do osób początkujących oraz zaawansowanych. Każdy znajdzie kurs dopasowany do posiadanej wiedzy. Poznaj niezwykle ciekawy świat pigmentacji – zapraszamy.

Szkolenia z makijażu permanentnego – profesjonalne podejście

Decydując się na nasze szkolenia, masz szansę na zdobycie unikatowego certyfikatu. Pozwoli Ci to na samodzielną pracę w salonie kosmetycznym i wykonywanie makijażu permanentnego. Stawiamy przede wszystkim na zajęcia praktyczne, podczas których kursant poznaje najnowsze techniki i metody wykonywania poszczególnych zabiegów. Wykwalifikowanych i doświadczeni trenerzy zadbają, żebyś wyniósł z kursów jak najwięcej potrzebnych informacji, które pomogą w dalszej pracy zawodowej. Podchodzimy do każdego indywidualnie, biorąc pod uwagę dotychczasowe umiejętności.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby każda kursantka podniosła swoje umiejętności na najwyższy, światowy poziom. Szkolenia odbywają się w przyjaznej atmosferze, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów i stresu. Możesz liczyć na pełne wsparcie naszych trenerów. Poza pracą makijaż permanentny to również nasze hobby i chcielibyśmy, żebyś czuła tak samo i czerpała z pracy jak najwięcej przyjemności. Kursy makijaż permanentny – tylko w Hanami Academy.

Pigmenty do makijażu permanentnego – poznaj ofertę naszych profesjonalnych produktów

Poza umiejętnościami i wiedzą do wykonania perfekcyjnego makijażu permanentnego niezbędne będą również profesjonalne tusze i barwniki. Takie właśnie produkty oferujemy w naszym sklepie Hanami – w pełni bezpieczne i zapewniające doskonały efekt końcowy. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi pigmenty do makijażu permanentnego Hanami są trwałe, stabilne oraz mocno napigmentowane. Pozwala to na tworzenie makijażu utrzymującego się przez bardzo długi czas.

Oferta Hanami Pigments składa się również z profesjonalnych urządzeń do makijażu permanentnego, kartridży oraz pozostałych przydatnych akcesoriów. Zachęcamy do skorzystania!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone znakiem *